En İyi Antivirüs Programları

150 ülkede 50 milyondan fazla kullanıcının güvendiği ve sürekli olarak kullandığı birçok Antivirüs Lisansları bulunmaktadır. Fakat içlerinde bulunan Bitdefender, dünya genelinde en çok kullanılan, tüketici siber güvenlik sağlayıcılarından biridir ve antivirüs korumasında ilk olarak ortaya çıkmış bir markadır. Bu kıymetli marka AV Test, PcMag, AV Comparatives ve The Anti-Malware Testing Standard Organization olmak üzere birçok çevrimiçi test labratuvarlarında çok fazla ödüle sahip olmuştur. Aynı zamanda diğer antivirüs markaları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Narton
  • Bull Guard
  • Intego
  • McAfee
  • Eset
  • Kaspersky

En İyi Antivirüs Lisansları Hakkında

Son zamanlarda sürekli olarak kullanılan Eset Antivirüs, bilgisayarınız korumayı ve sistemden kaynaklanan kaynakların en az seviyede kullanılması adına olan güvenli bir çözüm yoludur. Gelişen teknoloji sayesinde virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar, reklam yazıları ve diğer tehditler tarafından olabilecek sorunları sistemdeki performansa zarar vermeden ya da bilgisayarı kesinti yaşatmadan korumak için kullanılmaktadır eset lisans satın almak ve bilgisayarınızı koruma altına almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilgisayarınız için en iyi antivirüs programları arasında yer alan Kaspersky lisans geliştirdiği en çok tercih edilen antivirüs yazılımı olan Kaspersky Antivirüs bilgisayarınızı uygun fiyata koruyor. Aynı zamanda bu uygulama en yüksek performansa sahip olduğundan oldukça fazla satılmaktadır.  En iyi virüsleri, yazılımları, casusları ve diğer kötü amaçlı olan şeyleri engeller ve bilgisayarınızın performansına zarar gelmemsi adına yardımcı olan bir elemandır. Kaspersky lisans satın alarak oldukça iyi ve gerçek zamanlı antivirüs koruması sağlayacak fidye yazılımlarını dosya kilitleyicileri ve daha fazlasını yani kötü amaçla olan birçok şeyi engelleyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir