eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Ekspertiz Hizmetleri

Ekspertiz Hizmetleri

ülkemizin neresinde olursanız olun, yapacağınız ikinci el araç alım satım işlemlerinde mutlaka ekspertiz işlemleri yapılmalıdır. Ekspertiz işlemleri test cihazları ile yapılarak, bağımsız ve tarafsız raporlar oluşturulmaktadır. Ekspertiz raporu sonucuna göre aracın geçmişi hakkında detaylı bilgi sahibi olurken, mevcut durumunun ne olduğu, arıza yapabilecek parçaların bulunup bulunmadığı tespit edilmektedir. Kadıköy oto ekspertiz olarak ikinci el araç kontrolleri ve ekspertiz işlemlerinde öncü kuruluşlardan birisidir. Göztepe oto ekspertiz sektörün öncüsü olan kuruluşumuzun bir alt kuruluşudur ve müşterilerine güven ve tarafsızlık ilkesi ile hizmet vermektedir.

Tespitler

Günümüzde en iyi araç ekspertiz işlemleri, elle değil çeşitli test cihazları ile yapılmaktadır. Elle yapılacak kontrollerde, kişilerin bilgi düzeylerine göre bazı durum ve sorunlar anlaşılamayabilir. Ancak elektronik test cihazlarında yanılma ve hata yapma yüzdeleri sıfıra yakındır. Kadıköy araç ekspertiz olarak, sorunsuz ve güvenli kontrol yapabilmek için sektörün ihtiyacı olan tüm test cihazlarına sahiptir. Araç ekspertiz kontrolleri kapsamında, kaporta ve boya testleri, fren testleri, süspansiyon testleri, motor performans testleri, beyin testleri, lastik diş kontrolü ve yanal kayma testleri özenle yapılmaktadır.

Bizlere Ulaşım

kadikoyotoeksper.com internet sitemiz müşterilerimizin bizlere daha kolay ulaşabilmesi, ekspertiz işlemleri için randevu ve bilgi alabilmeleri için hazırlanmış ve hizmete sunulmuş kurumsal web sitemizdir. İnternet sitemizde bulunan telefon numaralarımız veya mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35