Edin Visca Fenerbahçe Konusuna Son Noktayı Koydu

tarafından
111
Edin Visca Fenerbahçe Konusuna Son Noktayı Koydu

 

Son günlerde görsel ve yazılı basında sık sık gündeme gelen Başakşehir’li yıldız oyuncu Edin Visca’nın Fenerbahçe’ye transfer edileceği söylentilerine, futbolcudan açıklamalar geldi. Yıldız futbolcu, benim saha dışında işim yok, sahada hünerimi gösteriyorum dedi. Ayrıca Visca “kulübü tarafından basına açıklama yapmasının da yasaklandığını” sözlerine ekledi. Güçlü bir takım olduklarını, şampiyonluk hedeflediklerini ve Avrupa için çok çalıştıklarını ve daha da çalışacaklarını açıkladı. Edin Visca basına serzenişte bulunarak “basın üzerinde hergün bir transfer oluyor” dedi.

M.Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ:Satılık Futbolcumuz Yok Dedi

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ basında yer alan spekülasyonlara cevap niteliğinde açıklamalarda bulundu. Gümüşdağ, takımın resmi web sitesinden yaptığı açıklamada sert ifadeler kullandı. Gümüşdağ konuşmasına; Basında futbolcularımız ile ilgili yapılan tüm iddialar yalandır diye başladı.

Takımları için satılacak veya transfer edilecek futbolcularının durumlarının, her yıl olduğu gibi bu yıl da sezon sonu belli olacağını belirten başkan, özellikle Volkan Babacan ve Edin Visca’nın takımlarının başarısında önemli bir yere sahip olduklarını söyledi. Ayrıca Volkan Babacan için takımımızda olduğu kadar A Milli futbol takımımızda da başarılarını devam ettiren bir futbolcu ibaresini kullandı. Emmanuel Adebayor’un hem futbolcu kişiliği hem de karakteri ile takımlarının beğenilen futbolcusu olduğunun altını çizdi. Tüm konular ile ilgili ayrıntılı bilgileri tipohaber.org adresinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Tipobet bahis sitesinde de gelişmeler yer almaktadır.