Ebaypaketim Çalışma Sistemi

tarafından
111
Ebaypaketim Çalışma Sistemi

Ebaypaketim, Amerika merkezli olan Ebay şirketinin Türkiye’ye uyarlanmış halidir. Ebay şirketi olarak, dünyanın her yerine ürün gönderimi yaparken ülkelerin kullandıkları dil ve para birimi bizim için önem teşkil etmektedir. Amerika merkezimiz dışında Almanya (ebay uk), Arjantin, Avusturalya, Belçika, Brezilya, Kanada, Çin, Fransa, Hong Kong, Birleşik Krallık (Ebay de), İtalya, Kore gibi büyük ülkelerde faaliyet göstermekteyiz.

Ebaypaketim.com Nasıl Çalışır?

Ebaypaketim.com Ebay şirketine bağlı olarak 1 yıldır Türkiye’de hizmet vermektedir. Ebay, internet üzerinde kullanılan en büyük açık artırma sitelerinden biri olarak dünyada 5. sıraya yerleşmiştir. Çalışma sistemi uluslar arası düzeyde olduğu için, biraz karışıktır. Ebay.com üzerinden beğenmiş olduğunuz ürünün bağlantısını ebaypaketim.com arama sekmesine eklemeniz ve bulmanız gerekir. Bunun haricinde satıcı ve alıcı arasında bir ürün sitede yayınlanır.

Yayınlanan ürün için belirlenen liste fiyatı üzerinden satış gerçekleşirse, her türlü gider satıcının liste fiyatı üzerinden karşılanır ve satıcının hesabına giden ödeme kesintilere uğrar. Örneğin, satıcının Ebay uk sisteminde, alıcının ise ebay tr sisteminde olduğunu varsayarsak, ülkeler arası yapılan gümrük kontrollerinde gümrük vergileri ödenmektedir. Ebay şirketi satıcı ile alıcı arasında bir köprü oluşturarak, gümrük vergilerinin düşük olarak ödenmesini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca alıcı posta teslim ücreti dışında hiç bir ücret ödemez.

https://www.ebaypaketim.com/satilan-urunler