Doktor Ebru Yüce

Doktor Ebru Yüce


2004 yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Opr. Dr. Ebru Yüce ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Ufuk Üniversitesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlamasının ardından Amasya Gümüşhacıköy Devlet hastanesinde devlet hizmet yükümlülüğünü yerine getirmiş ve daha sonra Ankara’ya dönmüş ve çeşitli hastanelerde görev almıştır.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Üremeye Yardımcı Yöntemler Eğitim Merkezi’nde 2016 yılında tüp bebek uygulama sertifikası alan Opr. Dr. Ebru Yüce 2017 yılında Liv Hospital’da çalışmaya başlamış ve halen de bu hastanede görev yapmaya devam etmektedir. Aşılama, tüp bebek tanı ve tedavileri (endometriozis, düşük over rezervi, polikistik over sendromu, açıklanamayan kısırlık ve erken menopoz), gebelik takibi ve doğum, idrar kaçırma ve sarkma tedavileri, adet düzensizliği, myom ameliyatları, genital estetik uygulamaları, yumurtalık kisti ameliyatları, lapaorskopik ve histeroskopik cerrahi ve genital siğil ve HPV konularında hastalarına hizmet sunmaktadır.

Opr. Dr. Ebru Yüce İşyeri hekimliği sertifikası, Servikal tarama ve kolposkopi sertifikası, neonatal resüsitasyon programı uygulayıcı sertifikası, iyi klinik uygulamalar kursu sertifikası ve üremeye yardımcı tedavi klinik uygulamaları eğitim sertifikası olmak üzere pek ço sertifikayı elde ederek bu alanlarda özel araştırma ve cerrahi müdahaleleri gerçekleştirmeye vakıf bir doktor olarak hizmet vermektedir. Opr. Dr. Aynı zamanda Jinekolojik Endoskopi Derneği, Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği gibi pek çok mesleki organizasyona üyedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir