eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Dedektiflik Hizmetleri

Dedektiflik Hizmetleri

Herhangi bir durumla ilgili araştırmalar yaparak gerçekleri ortaya koyan ve şüphelerin doğru olup olmadığını ortaya çıkaran kişilere dedektif denir. Dedektif sadece aldatma şüphesi olan eşi takip ettirmek olarak algılansa da bilgi toplama ve gerçeklere ulaşma sürecini ifade eder.

Dedektifin Verdiği Hizmetler

Dedektiflik çoğu zaman polislikle özdeşleşen bir durum olsa da özel dedektiflik yapan kişiler de bulunuyor. Alanında uzmanlaşmış kişilerin tercih ettiği bu işte adres tespitinden, velayet davalarına, ailelerin isteğine göre çocuklarının çevresi ile ilgili bilgi toplanmasına kadar pek çok hizmet bulunur. Aynı zamanda marka ve patent konusunda hizmet vermekle bu süreçleri takip etmek dedektiflerin yaptığı işler arasında yer alır.

Dedektiflik Ücretleri

Dedektiflik zahmetli bir iş olduğu için kişilerin aklına çoğu zaman dedektif fiyatları yüksek mi sorusunu aklına getirir. Fiyatlar dedektifliğin kullanılacağı alana göre değişiklik gösterse de çoğu zaman yüksek değildir. İstanbul dedektif hizmeti veren Star Dedektiflik her türlü dedektif hizmetini uygun fiyatlarla kendisini tercih eden müşterilerine sunuyor. 10 seneden fazla tecrübesiyle konusunda uzman pek çok kişiyle çalışan Star Dedektiflik kendisini tercih edenlere kaliteli hizmet ve doğru sonuçlar vadediyor.

stardedektiflik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35