CS:GO’nun ücretsiz sürümü kullanıcılarına sunuldu!

tarafından
63
CS:GO’nun ücretsiz sürümü kullanıcılarına sunuldu!

Valve, popüler FPS oyunu Counter-Strike: Global Offensive’ın ücretsiz oynanabilen bir versiyonunu oyuncular ile paylaştı.

Ücretsiz sürüm sadece çevrimdışı oyun desteği ile geliyor, böylece çevrimdışı olarak sadece botlara karşı oynayabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ile oyunu oynamak  hayal diyebiliriz.

Oyun tek başına botları öldürme görevi üzerine kurulu. Yani multiplayer oyun deneyimi sunmuyor. Ancak çevrimiçi multiplayer destekli tam sürümünü satın almadan önce kendinizi geliştirmek bakımından yararlı olabilir diye düşünüyorum.

Oyun, 5 Eylül’de gerçekleşecek olan FACEIT London Major turnuvasından hemen önce yayınlanmış durumda.

CS: GO’nun ücretsiz sürümü yayınladı!

Ücretsiz sürümü kullanan kişiler, en iyi 24 takımın milyonlarca dolarlık ödülleri kazanmak için üç hafta boyunca karşı karşıya geldiği profesyonel maçları seyredebilecekler.
istanbul escort

Oyunun ücretsiz sürümüne Steam üzerinden Counter-Strike: Global Offensive Free Edition yazarak ulaşabilirsiniz. Klasik olarak oyun sistem üzerinde o kadar da yer kaplamıyor. Öyle aman aman bir bilgisayara da ihtiyacınız yok.

CS dendiği zaman akıllara genellikle multi maçlar gelir ancak Valve’nin neden böyle bir sürüm çıkarma gereği duyduğuna anlam veremedim. Normal sürümünde de botlara karşı oynayabildiğimiz yapım, anlaşılan ücretsiz deneme sürümü gibi bir görev görüyor.

Forza Horizon 4’ün sistem gereksinimleri belli oldu!Oyun