Haber

Crm İle Müşteri Deneyimlerini Kişiselleştirme

Firmaların mevcut veya potansiyel müşterilerini kişisel deneyimleri çerçevesinde temas edebilmelerini sağlayan crm programı firmamız tarafından sürekli güncelleştirmeye açık pozisyona getirilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz en kullanışlı müşteri analiz programı sayesinde pazar dinamiğinizi kişiselleştirerek müşteri kitlesi ile yakın temas kurmanızı hedeflemekteyiz. Geniş bir taban oluşturan müşteri kitlesini güçlü bir yönetimsel ağ kurarak yönlendirmeniz konusunda geliştirdiğimiz crm etkin rol oynayacaktır.

Müşteri Yönlendirmede CRM Etkisi

Firmaların rekabet konusunda avantajlı hale gelebilmelerini sağlamak için www.ofisim.com olarak crm yazılımı konusunda en gelişmiş bilgisayar programları kullanmaktayız. Bu alanda ortaya çıkarmış olduğumuz müşteri ilişkileri yönetimi sistemsel açıdan daha sık kullanılmaktadır. Etkin rol oynayan crm mevcut müşterilerin sadakat derecesini arttırırken potansiyel müşterilerinde kolay erişilir olmasını sağlamaktadır.

CRM İle Müşteri İletişimi

Güncel müşteri ilişkileri yönetimi sistemini daha kullanışlı hale getirmek amacı ile ARGE çalışmalarımızın kapsamını Türkçe crm programı üzerinde yoğunlaştırmaktayız. Bu sayede firma ile müşterilerin en doğru iletişimi kurabilmeleri için yenilikçi çalışmalar sergilerken firma olarak 7/24 kesintisiz canlı destek yardımı sunmaktayız. Programın daha anlaşılır olması amacı ile Türkçeleştirme çalışmaları devam ettirilmektedir.

http://www.ofisim.com/crm/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı