Çocuklarınızın Özel Günleri Bizim İşimiz

Çocuklarınızın Özel Günleri Bizim İşimiz

Bonjurparti, parti evi konseptinde, çocukların doğumundan itibaren, her türlü özel günlerinde, ebeveynlerin ve çocukların istekleri odaklı olarak hizmet veriyor.

Site, doğum günü mekanı olarak dizayn edilmiş mekanı ile birbirinden güzel süslemeler ve müzik sistemi ile yılların verdiği deneyimle, özel günleri akıldan çıkmayacak anılara çeviriyor.

Sitenin çocuklar için hazırladığı oyun evi içeriğinde; çocukların kendilerini evlerindeki rahatlıkta hissedeceği bir ortam, ev yemeklerinden oluşan ve kişiye özel ayarlanabilen menüler ve eğlenmelerini sağlayacak, yaşlarına uygun her türlü materyal bulunuyor.

Site, hazırladığı temalı doğum günü paketleri ile de sektörde öncü durumundadır. Paketlerin içeriği çocukların zevk ve kişiliklerine uygun olarak değiştirilebiliyor.

Sitenin Verdiği Hizmetler

Site, her yaş çocuklar için ayrı olarak hazırladığı; mutfak atölyesi, kendi oyuncağını yapma, ahşap oyuncak yapma, dans, drama, sanat, yüz boyama ve resim atölyesi etkinlikleri, diş buğdayı kutlamaları, baby shower partileri, çocuk doğum günü ve 1nci yaş günü organizasyonları ile palyaço gösterileri ve karaoke gösterileri, çocuklara ve büyüklere verilen ikram paketleri ve çocukların faaliyetler sırasında izlenmesini sağlayan ekipmanları ile her türlü hizmeti verebilecek kapasitede bulunuyor.

bonjurparti.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir