eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Çocuklar İçin Artı Gelişim

Çocuklar İçin Artı Gelişim

Artı Gelişim Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığına aittir. Esenyurt kreş ismini de kullanan anaokulu 350 metrekare gibi bir alanda olup çocuklar için hijyenin önemli olduğu benimsenerek her yaş çocuğa göre lavabolar ve oyun alanları bulunuyor. Güvenliği de üst düzeyde tutmak isteyen anaokulu 24 saat özel güvenlikler tarafından korunuyor. Uzman öğretmenlerin yanı sıra psikologla da çocuğun geleceği emin ellerde. Esenyurt’tan sonra gelişerek Beylikdüzü anaokulu olarak hizmetini ilerletmiştir. Halk arasında Beylikdüzü kreş olarak bilinir. Detaylı bilgiler artigelisim.com.tr sitesinden öğrenilebilir.

Eğitim Yaklaşımı

İnsanlar doğduktan itibaren öğrenime başlarlar. Öğrenme duyguları arttıkça bu duygu beraberinde gelişmeyi de getiriyor. Küçük yaşlardan itibaren oyuncaklar aracılığıyla hayatı öğrenmeye başlamış olurlar. Ayrıca çocukların sürekli merak ederek sordukları sorularda bu sebeptendir. Esenyurt anaokulu tavsiye olarak UNİCEF tarafından desteklenmiş olan “HIGH-SCOPE” yöntemi tercih edilir. Burada tutarlı bir şekilde gelişimin tamamlanması hedeflenir. Bu sistem en iyi eğitim sistemi ödülüne de layık görülmüştür. Asıl amaçsa etkin bir şekilde öğrenme ilkesidir.

artigelisim.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35