eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Call of Duty, II. Dünya Savaşı’na Geri Dönüyor

Call of Duty, II. Dünya Savaşı’na Geri Dönüyor

Bir sonraki Call of Duty, II. Dünya Savaşı’nda hikaye dizisi olan serinin köklerine geri döner. Balyoz Oyunları, Call of Duty olarak da adlandırılan yeni başlık üzerinde çalışıyor ve WWII stüdyonun 26 Nisan Çarşamba günü saat 13.00 Çarşamba günü ayrıntıları bir canlı yayında bırakması bekleniyor.

Call of Duty, 2. Dünya Savaşı’yla uzun bir tarihe sahiptir. Franchise 2003 yılında başladı ve ilk üç taksit II. Dünya Savaşı sırasında gerçekleşti. Toplamda dört Call of Duty unvanları aynı ayarı paylaştı; En son olanı 2008’in Dünya Savaşı’ydı.

Üç ana stüdyo, Treyarch, Infinity Ward ve Balyoz gibi Call of Duty franchise üzerinde çalışıyor her biri farklı bir girdiyle başlıyor ve buna göre şaşırtıcı çıkış tarihleri buna göre hazırlanıyor.

En son Call Of Duty oyunu Infinite Warfare, Infinity Ward tarafından geliştirildi ve uzay savaşları ve ileri teknoloji ile geleceğe baktı. İkinci Dünya Savaşı, oyuncuları Dünya’ya götürmek üzere hazırlandı.

 

Balyoz, 2. Dünya Savaşı stüdyosu binası, Dead Space gazileri Glen Schofield ve Michael Condrey tarafından 2009 yılında kuruldu.

2014’ün Call of Duty’undan sorumlu stüdyo: Advanced Warfare ve 2011’in Modern Warfare 3’ün parçaları, ancak bunlar tarihî bir zaman çerçevesinde yer almamaktadır.

En azından 2. Dünya Savaşı ayarı birisi için yeni bir konudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir