eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Caddence Boya

Caddence Boya

Evde hobilerimizle uğraşmak hepimize iyi gelir. Ancak hobilerimizde kullanacağımız malzemeleri kolayca bulmak hayal gibi. Genelde hobimizi yapmak için aradığımız şeyleri birçok dükkan gezerek buluruz. Ancak Evimde Hobi adındaki sitede aradığınız bütün hobi ürünlerine ulaşabilir kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sitede herkesin aradığı Cadence Boya ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Boyaların birçok rengi sitede satılıyor.

Boya Çeşitleri

Sitede arama bölümüne Cadence Multisurface yazdığınızda Cadence markası boyalarını görebilirsiniz. Metalik, beyaz, pak beyaz, eskimiş beyaz, antik beyaz, dantel, sarı, açık sarı, limon sarısı, sıcak turuncu, ararot, tuval, çikolata vb. onlarca farklı boya çeşidi sitenin raflarında satılmakta.

Geniş Ürün Yelpazesi

14 günlük iade garantisi veren sitede akrilik boya, metalik boya, rölyef pasta, fırçalar, pirinç dekopaj, dekoratif hamur gibi ürünler satışa sunuluyor. Bunların haricinde firma pasta malzemesi, silikon kalıp, çıta, mobilya aksesuarı, zımpara, kağıt bant, dekoratif taş ve kretuar bıçağı gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok farklı ürüne de kategorilerinde yer veriyor. Sitede hobi malzemelerinin haricinde de kek kalıpları ya da spatula gibi mutfak gereçlerine de ulaşabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir