Buzdolabı Motor Değişimleri

Buzdolabı Motor Değişimleri

Amana markasına sahip dolap ürünlerinde servis bakım garantisi bulunuyor. Müşteriler bu sayede olası bir arızada ücret ödemeden dolaplarını yaptırabilir ve motor temizliği için randevu alabilir. Amana servis ısınan ve dolap soğutmasını geç yapan motorlar için yedek parça hizmeti de veriyor. Uygun olan parçaların eklenmesi için servis ile alınan ürünler atölyede işlenmeye başlıyor. İşlem bitiminin ardından alınan adrese güvenli ve çizik almadan teslim ediliyor.

Motor Yedek Parçaları

İstanbul Amana servisi ürünlerinden olan akıllı buzdolabı modellerinin tamiri hassastır. Bu yüzden usta bir işçilik ister. Bilgisayar programı ile ayarlanan dokunmatik ekran ayarları da elden geçirilir. Motoru yanan, eskiyen ve kullanılmaz hale gelen buzdolapları için değişimler yeni ürünler ile yapılabilir.

Amana servisi hızlı olması ve adreste müdahale bakımları ile uzakta olan müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Taşınamayan ve ağır olan dolaplar için teknik servis elemanı çağırarak motor arızası için yardım alabilirsiniz. Dolap monteleme, motor tamiri, iç hazne bakımı ve diğer işlemler için 7/24 hizmete açıktır.

istanbulamanaservisi.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir