eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
BUTİK EĞİTİMDE ÖNCÜ KURULUŞ

BUTİK EĞİTİMDE ÖNCÜ KURULUŞ

 Ankara en iyi dershaneler sıralamasında ilk sıralarda yer aşan Prestij Ata dershanesi uzman kadrosu ile butik eğitim vererek öğrencilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Prestij Ata Dershanesi bireysel ihtiyaçların yanında bilgiyi en önemli değer olarak benimsemektedir. Butik dershanecilikte öğrencilerinin öğrenme sürecine aktif olarak katılımını sağlamak, hayatı boyunca öğrenme ilkesi ile kendini yetiştirmeye devam edecek öğrenciler yetiştirmek, çağdaş öğretim yöntemlerini kullanarak

bireysel gelişiminin üst düzeyde olmasını sağlamak amaçları ile hizmetlerini sürdürmektedir. Bu anlamda, topluma karşı bütün sorumluluklarını yerine getirmeyi planlayan öğrenciler yetiştirerek sevgi ve saygı ilkeleri içinde örnek alınan butik bir dershane olmak hedefindedir.

Uzman Eğitmen Kadrosu

Prestij ATA dershanesi, branşlarında kendilerini kanıtlamış, en az 10 yıl tecrübeli uzman öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir. Prestij ATA, diğer dershanelerin yaptığı gibi stajyer ya da yeni mezun eğitmen bünyesinde bulundurmamaktadır. Öğretmenler, dershanecilik sistemini bilen ve kaynak yazarlığı yapmış tecrübeli hocalardan mülakatlar sonucu kadroya allınmış seçilmişlerdir.

Prestij ATA Farkı

Prestij ATA’yı diğer dershanelerden ayıran farklı hizmet anlayışının yanında,

*15 Yıl Tecrübeli Eğitim Kadrosu

* Öğrenci Koçluğu

* 7 Kişilik Sınıflar

* Online Bilgilendirme Sistemi

* Derece Sınıfları

* Ücretsiz Yaz Kursu

gibi özellikleri de bulunmaktadır.

Sonuç olarak, Ankara Yenimahalle dershane yapılarının çoğunlukta olduğu ilçelerden biridir. Ankara’nın en iyi butik dershanelerinde olan Prestij ATA dershanesi öğretmen- öğrenci- veli dürtüsü ile çalışmayı amaç edinen başarılı bir dershanedir. Yenimahalle dershane fiyatları, sistemi ve lnasıl bir dershane olduğu hakkında daha fazla bilgi almak isteyenlerin www.prestijata.com’u ziyaret etmeleri gerekmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir