Burun Estetiği Nedir?

Burun Estetiği Nedir?

Burun estetiği; kırık, genetik faktörler, sonradan ortaya çıkan bazı sebepler gibi çeşitli nedenler ile deforme olmuş burun yapısının düzeltilmesi amacı ile yapılan burun ameliyatı türüdür. Ayrıca burun estetiği operasyonları, burunda herhangi bir deformasyon olmasa da bireyin burun şeklinden memnun olmaması gibi durumlarda da başvurduğu yollardan biri olmaktadır.

 

Son zamanlarda burun estetiğine olan talep oldukça yüksek sayılara ulaşmıştır. Bunun sebeplerinin başında bu tür operasyonların maliyetlerinin düşmesi ve başarı oranlarının son derece artmış olmasıdır. Diğer tüm tıbbi müdahaleler gibi burun estetiği operasyonları da alanında uzman hekimlerce yapılmalıdır.

 

Alanında uzman olmayan kişilerin yaptığı bu tür müdahaleler hüsranla sonuçlanmasının yanı sıra geri dönülmez sağlık problemlerine sebep olmaktadır. Bu noktada Dr. Eyüp Bozkurt, yüksek deneyimi ile aynı derecede yüksek bir başarı oranına sahiptir ve hasta memnuniyeti ortalamanın çok üstünde olmaktadır. Dolayısı ile Antalya burun estetiği denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olmaktadır. Burun estetiği ve buna benzer birçok operasyonu da gerçekleştirebilmekte, hatta bazı müdahaleleri cerrahi işlemler olmadan son derece başarılı bir şekilde sonuçlandırabilmektedir.

https://dreyupbozkurt.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir