Burlumbuş Otu Jeli Nedir, Nasıl Kullanılır?

tarafından
252
Burlumbuş Otu Jeli Nedir, Nasıl Kullanılır?
 

İnsanoğlu doğası gereği hareket etmek için yaratılmıştır. Vücudumuz da ki bütün eklemler, kaslar hareket edebilme özelliğine sahiptir. Fakat günümüzde modern yaşam içerisinde insanlar hareketsiz yaşamın bir yan etkisi olarak eklem ağrıları ile mücadele etmek zorunda kalır. Artık hareketsizlikten özelliğini yitirmeye başlayan eklemlerde sıvı azalması, eklem ağrıları, kıkırdak zedelenmesi gibi problemler görülür. Bu problemlere bir çare olarak köylü tarafından tüketilen burlumbuş otu jeli köylünün çabası ve uzman ekiplerin çalışması ile bir jel haline getirilerek siz müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Burlumbuş Otu jeli Nedir?

Burlumbuş otu köylüler tarafından yıllardır kullanılmakta ve eklem ağrılarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Bunun fark edilmesi üzerine belediye, uzman ekipler ve köylünün ortak çalışması ile burlumbuş otu kullanımı 7 farklı bitkinin karıştırılması ile üretilmiştir. Bir ağrı kesici krem olan bu jel eklemlerde ki, boyun ve sırt ağrılarına, bel ağrılarına, diz ağrılarını çok hızlı bir şekilde geçirebilme özelliğine sahiptir. Karamanda yabani alanda yetişen bu bitki yıllık yalnızca belli miktarlarda toplanabilmektedir. İçeriğinde bulunan flukaraton maddesi eklem ağrılarının dindirilmesini sağlayan mucizedir.

Burlumbul Otu Jelinin Faydaları

Kemiklerin bağlantı noktaları olan eklem kısımlarında ki eklem sıvısının azalması kemiklerin sürtünmelerine ve ağrı oluşmasına sebep olmaktadır. Bu jel içerisinde yer alan flukataron maddesi kemik tarafından hızlı bir şekilde emilmektedir. Bu sebeple bu eklem ağrılarına faydalı 7 bitki birleştirilmiştir.

Flukataron sayesinde hızla kemik tarafından emilecek olan bu jel eklem noktalarında kemik hareketlerini kolaylaştırarak eklem ağrılarını dindirir. İki ay düzenli kullanımda kemiklerde kıkırdak oluşumunu hızlandırır, eklem sıvısını takviye eder ve en az 2 yıl boyunca ağrıların dinmesini sağlar. Birçok mucizeyi içerisinde barındıran flukataron ilk kez doğal yollarla bu ürünün içerisinde birleştirilmiş siz müşterilerimize sunulmuştur.