eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Bulut Akacan Dünya Markalarını Tek AVM’de Topluyor

Bulut Akacan Dünya Markalarını Tek AVM’de Topluyor

Dünya markalarını ayağınıza getirecek olan ve sosyal etkinlikleri ile ziyaretçilerine rahat ve konforlu alışveriş imkanı sunmak için her türlü olanağı sunan AVM, Kıbrıs’ta bir ilk olacak !

Açık ve kapalı alışveriş mekanları ile farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren mağazaların yanı sıra dünya mutfaklarından çok seçenekli restoranlarıyla tüm alternatifleri aynı anda sunan tek alışveriş merkezinin inşaatına  Girne’nin en iyi lokasyonunda Eylül 2018’de başlanacak.

Girne’nin en büyük alışveriş merkezi olacak olan 63,000 metrekarelik inşaat alanına sahip AVM projemiz ,30.000 metrekare kiralanabilir ticari alan, 14.000 metrekare  rezidans konut alanı, 19.000 m2 otopark alanı ile ulusal ve uluslararası markaları bir araya getirecek.

Mimar Mustafa Derat tarafından ziyaretçilere zengin bir deneyim yaratmak üzere özel tasarlanan AVM projemizde, sinemalar, çocuklara özel eğlence dünyası, bowling salonu, buz pateni gibi farklı eğlence konseptlerini de bir arada sunulacak.

Mağaza karması, etkinlikleri, mimarisiyle de Girne’de yeni bir hayatın yolunu açan AVM  ve Yaşam Merkezi, ana cadde bağlantı noktasında konumlanması nedeniyle Girne’yi ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçiler için rahat ulaşım ve alışveriş ortamı sunmak üzere tasarlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir