bodrum escort
Bulgaristan Vatandaşlığı Başvuru Platformu

Bulgaristan Vatandaşlığı Başvuru Platformu

Türkiye Cumhuriyeti Bulgaristan konsolosluğu, bilgilendirme ve vize işlem platformu olarak hizmet veren bulgaristankonsoloslugu.eu/ web sitesi, günün her saati işlem sağlıyor. Vatandaşlık alımı, öğrenci vizesi, turistik vize ve iş dünyası için vatandaşlık işlemlerinin başvuru, hızlı işlem ve garantili vize alımını sağlıyor.

 

Platform üzerinden direkt Bulgaristan Konsolosluğu randevusu alabilir, randevu konunuza göre hızlı- kolay işlem sağlayabilirsiniz. Türkiye’de yaşayan ve Dünyaya gelen Bulgaristan göçmenleri için vatandaşlık alımı, iş- eğitim- turizm vizeleri alımı için başvurular ve işlem hızlandırma hizmetleri ile faaliyet sunuluyor. Bulgaristan vizesi için gereken tüm evraklar, diğer ülkeler için vize başvuruları ve bilgilendireme portalları sunuluyor.

 

           Bulgaristan vatandaşlığı için gerekli belgelerin listesi, randevu alma seçeneği, garanti şekilde vizenin alınması en hızlı işlemlerin tamamlanması için, uzun yıllardır danışmanlık hizmetleri sunuluyor. Tamamen bilgi portalı olarak sunulan web sitesinde 7/24 aktif hizmet sunan randevu telefon hattı ve online randevu butonu ile vize başvuru randevusu alabilirsiniz. Blog kategorisinde sunulan Bulgaristan ülke bilgiler, vatandaşlık- vize bilgileri, tüm ülkeler için hızlı ve kolay vize alımı önerileri ile hizmet veriliyor.

http://bulgaristankonsoloslugu.eu/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir