Bozulan Eşyalarınızı Güvenle Yaptırın

Bozulan Eşyalarınızı Güvenle Yaptırın

Her evde yaşanan durumlardan biridir aniden bozulan eşyalarınızın sizi zor durumda bırakması, beyaz eşya servis size en kaliteli hizmetler altında bozulan eşyalarınızı onarıyor. Bir telefon ile iletişime girmeniz ve randevu almanız yeterli oluyor.

Evinize en kısa süre içinde gelen beyaz eşya servisi arızalı olan ürünü evinizde onarabiliyor. Ürün arızası olmayacak sorun ise yetkili servis eşyanızı onarım için götürme ihtiyacı duyabilir. Garanti kapsamı içinde olan eşyanız bozulmuş ise yetkili servise hiç bir ücret ödemeden eşyanız tamir edilebiliyor.

Eşyalarınızın Bozulması Durumunda Servis Dışında Tamire Verilmemelidir

Bozulan eşyaların servis harici bir yere yaptırılması durumunda evinize gelen yetkili servis sorumluluk almamaktadır. Tamir edilen eşyalarınızı yapan yetkili servis çalışanı ev içinde yaptığı işte temiz çalışarak işini bitiriyor. Ürün alınalı uzun zaman olmuş ise garanti kapsamı dışında ücret verilmelidir. İşini itina ve güven içinde yapan elemanlar kısa sürede tamir işini bitirerek müşteriyi zor durumdan kurtarıyor. İletişim bilgileri ile size hizmet veren yetkili servis çalışanları işinde son derece başarılı olarak yaptığı işte başarısını gösteriyor.

https://beyazesyaklimaservis.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir