Bozuk Olan Eşyalarınız Artık Sorun Olmadan Onarılıyor

tarafından
26
Bozuk Olan Eşyalarınız Artık Sorun Olmadan Onarılıyor

Bayanların neredeyse bütün günü mutfak içinde geçirip birbirinden lezzetli yemekler yaparak sevdikleri ile paylaşıyor. Birden bire bozulan mutfak eşyalarında zor anlar yaşayan aileler için Franke servis müşterilerine telefon iletişim yolu ile kısa sürede geliyor. Çok seri işini ve bozuk olan ürünlerinizi ekip çalışanları ile temiz olarak yapan ve müşteri memnuniyetini kazanan firma sizleri stresten kurtarıyor.

Tamir Edilen Eşyalarınız Kalite Ve Güven İçinde Yapılıyor

Çalışmalarını garanti kapsamı içinde yapan ekip ürünlerin garantisi bitmemesi durumunda ücret talebinde bulunmuyor. Eşyaların garanti süresi bitmesi durumunda yetkili servis belli bir ücret talep ediyor. İşini severek yapan Franke servisi müşterisini bozuk olan eşyalarından kurtarıyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve davlumbaz gibi bozulan ürünlerinizi gerek görür ise evinizde tamiri mümkün olmayan eşyaları alabiliyor.

Kaliteli hizmet veren İstanbul Franke servisi yaptığı işlerle müşterisine memnuniyetini belirtiyor. Her zaman sizlere hizmet veren ekip ve çalışanları uzun yıllar müşterilerine hizmetini veriyor. İyi bir tamirat desteği alan müşteriler yetkili servisimiz ile çalışmaktan son derece mutlu oluyor.

https://istanbulfrankeservisi.org/