eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Bitkilerden Sofranıza Doğal Güzellik

Bitkilerden Sofranıza Doğal Güzellik

En saf ve mevsiminde elde edilen ürünlerle size sunulan doğal yağlar. Hem sağlık hem de gıda açısından oldukça faydalı olan bitkisel yağlar ile yemeklerinize ve sofranıza şenlik katabilirsiniz.

Oneva Ve Ürünleri

Soğuk pres olarak sıkılan Çörek otu yağı, kabak çekirdeği yağı, Hindistan cevizi yağı, keten tohumu yağı, nar çekirdeği yağı, incir çekirdeği yağı, biber tohumu yağı, Ayçiçek yağı, ceviz yağı, fındık yağı, badem, üzüm çekirdeği yağı, susam yağı, aspir tohumu yağı, üzüm çekirdeği yağı ve chıa tohumu yağı ile şifa bulabilirsiniz. Üretilen, var olan her bitkinin kendine has özellikleri ve faydaları vardır. Bu başlıklar altında badem yağı gelir. Besleyici etkisi ile saç, kirpik, cilt ve hamilelik esnasında çatlak önlemelerde kullanılabiliyor.

Hindistan cevizi yağı, temizleme yönünün çok olduğu bilinir. Diş tartarları için kullanılır. Diş fırçasına biraz sürüp fırçalayıp birkaç dakika bekledikten sonra suyla çalkalayabilirsiniz. Düzenli olarak yapıldığında büyük oranda diş tartarlarının azaldığını fark edeceksiniz. Birçok ürünü ile size doğal hizmet sağlayan Oneva ile doğallığın güzelliğini yaşayabilirsiniz.

https://www.oneva.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir