eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
‘Bir yıldız seçin’ otomatik oluşturulmuş video özelliğiyle Windows 10 fotoğraf uygulaması güncelleştirmeleri

‘Bir yıldız seçin’ otomatik oluşturulmuş video özelliğiyle Windows 10 fotoğraf uygulaması güncelleştirmeleri

Orada bir Fotoğraflar uygulaması için yeni güncelleme Microsoft’un, otomatik olarak oluşturulan videolara daha fazla özellik getiren Windows 10 Creators Güncelleştirmesinde eklediği, Google Foto’ın film özelliğine benzer . Artık, bir grup videoyu ve resmi seçip belirli bir kişiyi vurgulayan yeni bir video dosyası oluşturmanıza olanak tanıyan yeni bir “Bir yıldız seçin” seçeneği var.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere, “Bir yıldız seçin” işlevi, Fotoğraflar’daki otomatik olarak oluşturulmuş videolara oldukça benzer şekilde çalışır: Dahil etmek istediğiniz resimleri ve videoları seçebilir ve istediğiniz tarzı bulana kadar videoyu “yeniden biçimlendirebilirsiniz”. Ancak daha sonra, Fotoğraf uygulamasının, yukarıda sözü edilen yıldız olması için videoda tanımladığı bir kişiyi seçebilirsiniz; bu da, son karışıklığın o kişiye odaklanmasına neden olur.

Microsoft, çocuklarınızın odaklanmaya devam etmesini sağlayan bir spor oyununun vurgulamak için bir video yapması için bu özelliği önerir veya doğum günündeki kişiye spot ışık tutan bir doğum günü partisi videosu sunar. “Bir yıldız seçin” özelliği artık tüm Windows 10 Creators Güncelleme kullanıcıları için mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir