eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Beyaz eşyalar evin her türlü yükünü kaldıran eşyalardır. Her ne kadar kaliteli olarak alınsa da belli bir ömrü vardır. İzmir çamaşır makinesi tamircisi olarak hizmet veren firma tüm İzmir geneli için servis imkanı sağlar. Bozulan beyaz eşyalarınızı atmanıza gerek kalmayacak. Hemen firma yetkilileri ile iletişime geçerek var olan bakım ve onarım işlerini yaptırarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Tamiri

Bozulan çamaşır makinelerinde ana sistemde sorun olabildiği gibi çamaşır makinesi parçalarına ait sorunlarda olabilir. Firma tamir işlerini yapmadan önce sorunun ne olduğunu tespit eder. Var olan sorun giderilir ve değişmesi gereken parçalar orjinal parçalar ile değiştirilir. Firma kendi servis hizmeti garanti belgesini kullanıcıya gönderir. Çamaşır makinesi servisi İzmir firması hizmetlerinden yararlanmak için firma yetkililerini arayarak bilgi almanız gerekir.

Çamaşır Makinesi Tamiri Fiyatları

Servis hizmetleri ve tamir hizmetleri ücretli olup, ücret politikası var olan soruna göre belirlenir. Çamaşır makinesi tamiri İzmir firması piyasaya göre daha uygun olup kaliteli hizmet sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir