Belgelendirme Ve Sertifikasyon Hizmetlerinde Uzman Firma

Belgelendirme Ve Sertifikasyon Hizmetlerinde Uzman Firma

Muayene, uygunluk, test ve ölçüm ile ilgili hizmetler sunmakta olan Türcert, çok uzun yıllardan beridir varlığını sürdürerek müşterilerinin taleplerine yanıt vermeye devam etmektedir. Belgelendirme ile ilgili onaylanmış kuruluşlar arasında yer alan Türcert, her tür firmanın ihtiyaçlarına en hızlı yanıtları verebilmektedir.

Müşterilerin üründen memnuniyetini arttırmak amacını taşıyan ve tüm dünyada kabul gören ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, tüm süreçteki hataları ve kusurları en aza indirmek amacı ile koşuların belirlenmesini sağlamaktadır.

Çevreye en az zarar ile üretim yapılasını hakkındaki koşulları ortaya çıkartan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, bu zararların en aza indirilmesi ya da ortadan kaldırılması ile ilgili sistemleri içermektedir.

Gıda üretim sürecinde kullanılan tüm malzemelerin insan sağlığına zarar vermemesi adına kontrol altında tutulmasına olanak tanıyan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, üretimin başlamasından tüketiciye ulaşıncaya kadarki tüm süreç ile ilgilenmektedir.

Ürünlerin hem güvenlik hem de sağlık koşullarına uygun olduğuna gösteren Ce işareti, Avrupa Birliği teknik mevzuat çerçevesinde benimsenmiştir. CE belgesi ile ürünlerin Avrupa’ya uyumlu olduğunu anlayabilmekteyiz.

www.belgelendirme.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir