Belge ve Sertifika İşlemleri

Belge ve Sertifika İşlemleri

Bir anonim şirketi olan firmamız piyasa koşullarında ürünlerinizin satışının devlet tarafından onay alabilmesi için iso belgesi gibi belgeleri firmanızın almasını sağlamaktadır. Bu belgelendirme işlemleri sırasında firmanızın kuruluşların ve devletin istediği standartlara sahip olması gerekir. Firmamız tarafından yapılan test ve muayene aşamalarının ardından firmanız eğer yeterli ise gerekli sertifikasyon belgelerine sahip olur. Firmanızın bu belgeleri alabilmesi için şirketimiz de yardımcı olmakta, gerekli düzenlemeleri yapmanız için sizleri yönlendirmektedir.

Faaliyet ve Hizmetlerimiz

Firmamızın faaliyetleri üretim yapan veya yapmak isteyen şirketlerin alması gereken belge hizmetleri ile alakalıdır. Firmaların büyüklüğü ne olur ise olsun bazı yeterlilikleri karşılaması gerekir. Üretimde bulunacakları alanın hizmette bulunacağı hizmet grubu da göz önüne alınarak gaz ya da toz ile ilgili yaptırması gereken ölçümler bulunur. Ayrıca her üretim tesisinin alçak gerilim testlerini, temiz oda testlerini, iş güvenliğiyle ilgi testleri ve bunlara benzer testleri yaptırması gerekiyor. Bu testlerden geçenler piyasada işlem yapmaya başlayabiliyor. Ayrıca firmamız aracılığı ile akreditasyon alınabilen kuruluşlardan firmalardan ya da çeşitli kuruluşlardan yapacağınız akreditasyon alma gibi işlemleri yaptırabilirsiniz. Kalite belgesi veren firmamızdan ayrıca üretimlerinizde kullanacağınız çeşitli araçların muayenelerini yaptırabilir ve bunların geçerli belgelerini de alabilmektesiniz.

TÜRCERT ve Eğitim

Firmaların almak zorunda oldukları yönetimsel eğitimleri de şirketimiz aracılığıyla alabilmektesiniz. Bu eğitimler ile ilgili bilgilere sertifikasyon.net sitemizden erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir