eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Avrupa Bölgesi Oto Ekspertiz Nereden Alınır?

Avrupa Bölgesi Oto Ekspertiz Nereden Alınır?

İstanbul Avrupa yakasında ekspertiz hizmeti veren bir çok kuruluş bulunmaktadır. Özellikle ikinci el araç alım satımında yoğun bir alışveriş yaşanan İstanbul, oto ekspertiz sektörü bakımından da bir çok firmaya sahiptir. Bahçelievler oto ekspertiz diğer şubesi olan Yenibosna oto ekspertiz ile birlikte İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile dikkat çeken bir ekspertiz firmasıdır. Bahçelievler araç ekspertiz firması aracınızın alt kontrolleri, dyno ve performans testi, lazerle lastik derinliği testi, yine lazerle boya kontrol testi, kaportanın kontörlü, beyin ve arıza kontrolü gibi bir çok kontrol ve test hizmetini son teknoloji elektronik ve mekanik cihazları ile yapar. Cihazların kalibrasyonu ve bakımları düzenli olarak yapılmakta ve cihazlarımız alanında uzman teknik personelimiz tarafından kullanılmaktadır.

Bahçelievler Oto ekspertiz iletişim bilgileri

Bahçelievler oto ekspertiz firmasının iletişim bilgileri, uyguladığı testler hakkında detaylar için bahcelievlerotoeksper.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Raporu Nedir?

Oto ekspertiz raporu ikinci elde araç almak isteyen vatandaşlarımızın satıcıya olan güven problemini aşmak için araçları uzman kontrolünden geçirmesi sonucunda elde ettikleri belgedir. Profesyonel ekipmanlar ve uzman teknik personeller tarafından hazırlanan bu rapor sayesinde arabanın gizlenen kusurları, performans durumu, şase ve kaportanın durumu gibi bilgiler elde edilerek aracın gerçek bedeli ortaya çıkarılır. Böylelikle ikinci el araç alımında dolandırılma ihtimali ortadan kalkmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir