Araç Ön Muayene İşlemleri

Araç Ön Muayene İşlemleri

İnsanların araç alımlarında dikkat etmeleri gereken bir takım durumlar bulunur. Bu durumlar çoğu zaman yüklü maddi külfet sağlayan sorunlardır. Özellikle ikinci el araç alma düşüncesinde olan kişilerin, almak istedikleri bu araçları detaylı olarak incelemeleri şarttır. Firmamız yıllardır, İstanbul ilinde bir çok şubesiyle Oto ekspertiz hizmetleri ile benimsenmiş ve beğeni toplamış olan bir firmadır. Kartal, Maltepe gibi şehrin işlek noktalarındaki şubelerimizde, deneyimli personel kadromuz ve üstün kapasiteli test cihazlarımızla kaliteli analiz işlemleri vermekteyiz. Satın almak istediğiniz araçlara yönelik olarak, motor, beyin, balata, fren, iç ve dış aksan, sürüş özellikleri gibi tüm detaylar Kartal oto ekspertiz firmamız tarafından, bilgisayarlı cihazlarla test edilmektedir.

Uzman Personel

2.El araçlarda en önemli nokta, aracın geçmişte yaşadığı kaza veya hasar olaylarıdır. Almak istediğiniz aracın bu gibi sorunları Maltepe araç ekspertiz firmamızın uzman personelleri tarafından incelenerek, raporlanmakta ve doğru olarak sizlere sunulmaktadır. Kaza, hasar, boya gibi sorunları bulunan araçlara değerinden fazla ücret ödememeniz için ekspertiz firmamızdan hizmet alınız.

Tüm Şubelerimizde Ekonomik Fiyatlar

Araç alıcılarını doğru bilgilendirmek için kurmuş olduğumuz Maltepe oto ekspertiz firmamızın tüm şubelerinde, yapmış olduğumuz işlemler için aynı fiyatlar uygulanmakta ve ekonomik fiyatlar belirlenmektedir. Dış görünüşünü beğendiğiniz ancak iç yapısı ile ilgili bilgi almak istediğiniz ikinci el araçları firmamıza getirerek, ekonomik ücret ödeyerek, aracın geçmişi ile ilgili net bilgiler alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir