eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Araç Ekspertizi Konusunda Bizi Tercih Edebilirsiniz

Araç Ekspertizi Konusunda Bizi Tercih Edebilirsiniz

Ekspertizlerin önemi ikinci el araç alırken daha net şekilde anlaşılır. Çünkü ikinci el araçları alırken kişiler genelde yabancı satıcılardan alışveriş yapar ve dolayısıyla güvenemez. Araç hakkında doğru bilgi verip vermediğine emin olamaz. Bu eminliği sağlamak için ise oto ekspertize başvurmak gerekir. Bizler avcilarotoeksper.com olarak ikinci el araçları iç ve dış şekilde muayene etmekteyiz. Beylikdüzü oto ekspertiz firmamıza başvurarak ayrıntılı bir inceleme hizmeti alabilirsiniz. Rapor şeklinde sunum yapmaktayız.

Araca Yapılan Uygulamalar

Araç alınmadan önce Esenyurt oto ekspertiz olarak bizlere getirilmelidir. Bizler araca çeşitli testler uygulamaktayız, bu testler ile aracın sahip olduğu ortalama özellikleri inceleme altına almaktayız. Aracın motor gücü, kilometresi ve kilometresi ile oynanıp oynanmadığı, parçalarında herhangi bir değişimin olup olmadığı gibi çeşitli ayrıntılar araştırılır. Avcılar araç ekspertiz olarak bu araştırmaların sonucunda bir rapor oluşturuyoruz ve bu raporu da size sunuyoruz. Eğer aracı almaya karar verildiyse ancak satıcı ile anlaşma konusunda sorun yaşanıyorsa ekspertiz bu durumda da bir ara bulucu olarak hizmet vermektedir. Sorunsuz şekilde araç alımı desteklenmektedir. Fiyatlar ise çok önceden belirlenmiştir lâkin aracın modeline ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterebilir.

Oto Ekspertiz Dışında Verilen Hizmetler

Sadece Avcılar oto ekspertiz değil ihtiyaç duyulan bazı parçaları satma konusunda da hizmet verilmektedir. Kolaylıkla tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35