Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Günümüzde güvenlik deyince ilk akla gelen alarm sistemleridir. Çünkü insanlar evlerinin ve iş yerlerinin güvenliğini sağlamak ve hırsızlık vakalarına karşı önlem almak adına alarm sistemleri kullanırlar. Firma her tür yapıya uygun olan özel alarm sistemlerinin satışını yapar. Yaklaşık 16 yıldır verdiği hizmette daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmanın yaygın bir servis ağı vardır. Tamamen tanınmış markaların ürün satışını yapan firmayı arayarak ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.
Evlerde kullanılan alarm sistemleri kablolu ve kablosuz olarak ikiye ayrılır. Firmada dilediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Ev alarm sistemleri ile eviniz 24 saat koruma altına alınır. Firmadan aldığınız ürünlerin ücretsiz keşif hizmetinden sonra montajını yaptırabilirsiniz. Firma kullanılmayan ürünlerde 3 içinde iade kabul eder.

İş Yeri Alarm Sistemleri

İş yerleri insanların kazanç kapısıdır. Bu yüzden de güvenliği son derece önemlidir. Firmada iş yerlerinin pozisyonuna uygun özel iş yeri alarm sistemlerini satışı yapılıyor. Örneğin kuyumcu alarm sistemlerinin kurulumunda duvarlara darbelere karşı duyarlı detektörler yerleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir