Ailenin Yeni Üyesi

Ailenin Yeni Üyesi


Her bebeğin dünyaya gelişi ailelere büyük bir heyecan yaşatır. Ancak ilk bebeğin gelmesinin verdiği heyecan daha büyüktür. Bu nedenle ilk bebeğine sahip olacak olan aileler çeşitli organizasyonlara ihtiyaç duyarlar. Bu organizasyonların bazılarından anne adayının haberi olmayabiliyor. Mesela hastane odası süsleme organizasyonu doğum sonrası sürprizi olarak yapılmaktadır. Doğum odası süsleme sonrasında anne bebeği ile normal odaya geçtiğinde kendisini daha özel hissedecektir.

Ailenin yeni bireyi bunun farkında olmasa da anne kendisini özel ve mutlu hissedecektir. Doğum öncesinde de yapılan organizasyonlar bulunmaktadır. Arkadaşlar tarafından baby shower organizasyonu düzenlenmektedir. Baby shower nedir ülkemizde merak edilen bir konudur. Ülkemizde ailelerin yapacağı her organizasyonun daha düzenli ve iyi yapılabilmesi için VIP Girişim A.Ş tarafından Cansın Event Organizasyon firması kurulmuş ve bu firma tüm organizasyon hizmetlerini vermeye çalışıyor.

Ne Zaman Yapılır?

Baby shower organizasyonu duruma göre kimi zaman doğum öncesi kimi zamanda doğum sonrası yapılabilmektedir. Anne adayının arkadaşları doğum öncesi baby shower düzenleyerek anneye doğum öncesinde moral verilmeye çalışılmaktadır. Aynı zamanda çeşitli özel hediyeler ile doğum öncesi annenin ihtiyaç duyabileceği eşyalar hediye edilmektedir. Doğum sonrasında da yine arkadaşları veya aile bireyleri tarafından baby shower organizasyonu yapılarak hem anneyi hem de bebeği ödüllendirmeye çalışmaktadırlar.

Ülkemizde Cansın Event Organizasyon şirketi talep edilen zamana göre baby shower organizasyon planlamaları yaparak, kutlamanın yapılacağı yerin güne özel süslenmesini ve misafirler için ikramların hazırlanmasını sağlıyorlar. Bu organizasyon aileye maddi ve manevi destek olmayı amaçlamaktadır.

Baby Shower Organizasyonu

Baby shower organizasyonunda oda süslemesi, ikramlıkların hazırlanması, çeşitli özel hediyelerin hazırlanması gibi işler yapılarak eksiksiz bir çalışma yapılmak istenmektedir. Bebek sahibi olacak olan aileler doğum öncesinde bebekleri ile ilgili tüm eksikliklerin giderilmesini isterler. Bu aşamada aileye destek olmak isteyen arkadaş grupları baby shower günü düzenleyerek, anneye sürpriz yapmakta ve birçok ihtiyacını karşılamak için bu ürünleri hediye olarak kendisine vermektedirler.

Cansın Event firması baby shower organizasyonlarında müşterilerine özel hizmetler sunuyor ve etkinlik alanının daha iyi görünmesi için güne özel süslenmektedir. Organizasyonu planlayanlar isterlerse sunulacak olan yiyecek çeşitlerinin de firma tarafından hazırlanmasını talep edebiliyorlar.

Dişlerim Çıktı

Bazı organizasyon alanlarında duvarlarda dişim çıktı gibi çeşitli yazıları görebilirsiniz. Bu bebeğinin ilk dışı çıkan ailelerin bebekleri için yaptığı diş buğdayı günüdür. Anneler bebeklerinin dişlerinin daha sağlıklı büyümesi için diş buğdayı günü düzenlerler ve bu güne yakın çevrelerini davet ederler. Bu güne özel olarak buğday kullanılan çeşitli yiyecekler hazırlanır. Evin müsait olmayan aileler Cansın Event firmasından yardım alarak en iyi ortamlarda bu özel günü kutlayabilirsiniz.

Firma diş buğdayı günü için ortam süslemesi, buğdaylı ikramlıkların hazırlanması, bebeğin cinsiyetine özel renklerin kullanılarak misafirlere dağıtılmak üzere küçük hediyeliklerin hazırlanması ve eğlence için müzik sistemlerinin ayarlanmasını yapıyor. Firmanın vermiş olduğu bu hizmetler ailelere daha ekonomik gelmekte ve birçok hazırlık yapma zahmetinden de kurtulmuş oluyorlar.

Doğun Odası

Doğum yapmaya hazırlanan annenin stresini azaltmak ve doğumun hemen sonrasında kendisini daha iyi hissedebilmesi için doğum odası süslemesi yapılmaktadır. Odanın yapısına göre süs eşyalarını bulmak, konsepte uygun süsleme yapmak bireysel olarak zor bir iştir. Daha profesyonelce bir hizmet alabilmek için Cansın Event firması ile görüşebilirsiniz. Firma her konsepte uygun süsleme hizmetleri yapıyor ve müşterilerinin isteğine uygun tasarımlar yaparak hizmet vermeye çalışıyor. Anne bebeği ile kendisini özel olarak süslenmiş olan bir oda içerisinde gördüğünde kendisini daha mutlu olacaktır. Anneler doğum sonrası hastanede olağan üstü bir durum olmadıkça 2 gün kalmaktadır. Firma oda süsleme hizmetini 2 gün olarak planlıyor ve anlaşmasını ona göre yapıyor. Daha fazla kalınacak her gün için firmadan ekstra hizmet alabiliyorlar.

Doğum Günlerinin Kutlanması

Bebeklerin ilk yaşlarında aileler bebeklerinin doğum günlerini kutlamak için sabırsızlanırlar ve çeşitli hazırlıklar yaparlar. Belirli bir yaşa gelen çocuklarda doğum günlerini takip etmeye başlar ve doğum günlerinin kutlanmasını isterler. Doğum günü demek eğlence düzenlenmesi ve çeşitli hediyelerin gelmesi demektir. Bebekleri için doğum günü organizasyonu hazırlıklarına başlayan anneleri yoğun bir iş beklemektedir. Kutlamanın yapılacağı alanın hazırlanması, çeşitli süsleme ürünlerinin temin edilmesi, misafirlere davetiyelerin hazırlanması, ikramlıkların ayrı ayrı hazırlanması zahmetli işlerdir.

Ülkemizde bu tür organizasyonlara verilen önemin artmasıyla birlikte Cansın Event Organizasyon firması hizmet vermeye başlamıştır. Firma ile görüştüğünüzde çocuğunuzun yaşını, cinsiyetini, tahmini katılımcı sayısını, istediğiniz ikramlık çeşitlerini, alan süsleme tarzını belirtmeniz yeterli olacaktır. Firma tüm hazırlıklarını yaparak doğum gününü en iyi şekilde kutlamanızı sağlayacaktır.

Doğum Fotoğrafları

Her insan zaman zaman çok eski resimlerine bakarak geçmişi hatırlamaya çalışır. Bebeğiniz doğduğu andan itibaren fotoğrafını çekebilir ve büyüdüğünde kendisinin ilk doğum halini görmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğin doğum anında herkeste ayrı bir telaş ve heyecan olmaktadır. Bu telaş ve heyecan fotoğraf çekmeyi unutturacaktır. Bu sıkıntıyı yaşamamak için doğum öncesinde Cansın Event firması ile görüşerek, bebeğinizin doğum sonrası her anının fotoğraflanmasını isteyebilirsiniz.

Cansın Event elemanları çekimini yaptıkları resimlerin tamamını size dijital olarak verebildiği gibi sizlerin talebi durumunda özel albümde oluşturmaktadırlar. Albümler resimlerin uzun yıllar muhafaza edilmesini sağlayacak ve istediğiniz zaman resimlere bakarak bebeğinizin doğduğu ilk anları hatırlayacaksınız. Firmadan sadece doğum fotoğrafları için değil bebeğinizle ilgili yapacağınız tüm organizasyon hizmetlerinde fotoğraf çekim hizmeti alabilirsiniz.

Özel Tasarımlar

Bebeğinizin doğumu ve sonrasında yapacağınız her organizasyon için çeşitli süsleme işlemlerine ihtiyaç duyarsınız. Doğum günü kutlamasının yapılacağı yerin süslenmesi, diş buğdayı kutlaması için süsleme, hastane ve doğum odası süslemesi ne kadar iyi yapılırsa, o ortamda bulunan kişileri daha mutlu edecektir. Bunun için profesyonel destek almak önemlidir. Profesyonel hizmet sunan Cansın Event süsleme işlemleri için özel tasarımlar yapıyor.

Özellikle süsleme yapılan alanın giriş kapısı günün önemine göre özel olarak hazırlanmaktadır. Doğum günleri için kapıya çocuğun ismi ve yaşı yazılarak misafirler karşılanmaktadır. Diş buğday günü için diş resmi şeklinde çeşitli figürler kullanılarak tasarımlar geliştirilmektedir. Firmanın internet sitesinde tüm organizasyonlar için hazırlanmış olan çeşitli süsleme tasarımları yer alıyor ve müşterileri bu tasarımlar arasından seçme yapabiliyorlar.

Cansın Event

Ülkemiz gelişmeye başladıkça batı ülkelerinde yapılan organizasyonların bir çoğu ülkemizde de yapılmaya başlanmıştır. Hastane odası süsleme, baby shower, doğum günü gibi organizasyonlar batı ülkelerden bizlere gelmiş özel gün kutlamalardır. Cansın Event Organizasyon VIP Girişim A.Ş çatısı altında kurulmuş olan ve özel gün organizasyonları düzenleyen bir firmadır. Firmanın verdiği tüm hizmetlerde, müşterilerinin talep ettiği alan süsleme işleri, kullanılacak olan malzemelerin temini, talebe göre misafirleri ağırlamak için ikramlık hazırlanması, fotoğraf çekimi gibi hizmetler bulunuyor.

Firma organizasyonlarda kullanılacak birçok eşyayı demirbaş olarak temin ediyor ve organizasyon sonrasında geri alıyor. Firmanın hazırladığı ve organizasyon sonrasında müşteriye kalan ürünler arasında, kullanılan tüm süslemeler, tüm ikramlıklar ve hazırlanan küçük hediyelik ürünler bulunmaktadır. Firma tüm organizasyonların daha ekonomik olarak hazırlanmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir