36 Yıllık Avukat Tecrübesi

36 Yıllık Avukat Tecrübesi

Ankara boşanma avukatı olan Eray Karınca, 36 yıllık avukatlık deneyimi ile aile hukuku konusunda önemli imzalar atmıştır. Hukuksal hizmetlerde aile hukuku, idare hukuku ve uluslar arası özel hukuk konusunda yeterli bilgi birikimine sahiptir. Almış olduğu davalarda iyi sonuçlar getiren ve bu sayede ödüller kazanan profesyonel avukatlardan biridir. İşine vermiş olduğu önem ve disiplinli çalışmalarıyla verilen hukuk mücadelelerinde üstün başarı elde etmiştir.

Ankara’da Boşanma Avukatı

Boşanma davalarına bakan avukat, tecrübe ve deneyimleri sayesinde kişilerin boşanma evresinde hukuksal olarak bütün haklarını metanetli olarak savunacaktır. Ticaret hukuku, idare hukuku, aile hukuku ve özel hukuk konusunda da deneyimleri vardır. Mal rejiminin tasfiyesi konusunda da hukuksal olarak gerekli olan işlemleri uygular.

Ankara’da yaşıyorsanız ve iyi bir avukata ihtiyacınız varsa http://eraykarinca.av.tr/ sayfasını ziyaret ederek, hukuksal açıdan hangi alanda yardım almak istiyorsanız iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Birbirinden farklı birçok hukuksal alanda avukatlık yapmış ve bunlarla ilgili yazılar paylaşmış işinde başarılı olmuş bir avukattır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir