Haber

3. Bölgelerimizde Ceka Danışmanlığına Ne Dersiniz?

Türkiye Cumhuriyeti Devletin’ de yatırım yapıyor ya da yapacak olan yatırımcı kitlesinin iç ve diş ortamlarda rekabet halindeki ekonomide söz sahibi olmaları için yatırımcılara devlet tarafından sunulan “yatırım teşvik destekleri ve hibeleri” sayesinde hem yurtta hem de yurt dışında faali ve devam edilebilir ekonomik düzeninin yapılması hedef alınmıştır. “CEKA DANIŞMANLIK” uzman danışman kadrosuyla sunulan yatırım teşvik destekleri, hibelerini yatırımcılara tam zamanında duyurmak için ve gerekli olan çalışmaları zamanında en iyi şekilde yapmak için çalışmaktadırlar. Yatırımcılara yatırım teşvik belgesi ile de destek olmaktadırlar.

3. Bölge Ceka Danışmanlığı Nedir?

Gaziantep, Mersin, Karaman, Burdur, Uşak, Manisa, Balıkesir, Bilecik, Zonguldak, Karabük, Samsun, Trabzon illeri yani 3. bölge dediğimiz illerde danışmanlık yapmaktadır.

Bu destekler eğitim yatırım teşvikleri; çanta ve ayakkabı imalatı, makine üretim imalatı, giyim imalatı, içeçek ve gıda imalatı, inşaat ürünleri imalatı, metal eşya ve mobilya imalatı gibi yatırım teşvik sektörlerine el uzatmaktadır. Detaylı bilgi ve iletişim için http://cekadanismanlik.com/ sitemizi inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı