Peruk Bizim İşimiz

Peruk Bizim İşimiz

Kurulduğumuz günden itibaren tüm Türkiye’ye, peruk ve saç aksesuarları konusunda kaliteli ve garantili hizmet veren perukmarket sitemiz, e-ticaret ağını gün geçtikçe geliştirerek sektörün aranan ve lideri konumuna yerleşmiştir. Firma olarak müşterilerimizin siparişlerini, ödeme onayları bize ulaştığı anda kargoya vererek en kısa sürede adreslerine ulaştırıyoruz.

Müşterilerimize online ödeme güvenliği konusunda SSL sertifikası sayesinde, en güvenli ödeme imkanları sunuyoruz. Ayrıca, müşterilerimize siparişleri ellerine ulaştığında, ürünlerde problem olması durumunda, değiştirme ve iade imkanı da tanıyoruz. Firmamızdan alınan ürünlerin ödemeleri kredi kartları, posta havalesi ve kapıda ödeme yöntemleri seçilerek yapılabilmektedir.

Ürünlerimiz

Firmamız sektörün en zengin ve yeni trend peruklarının satışını yapmaktadır. Sitemizde her zevk ve tene uygun peruk çeşitleri (gerçek ve gerçek tül ile sentetik ve sentetik tül)en uygun fiyatlarla satılmaktadır. Sitemizde kadınların ve özellikle genç kızların vazgeçilmezi olan kaliteli afro, jumbo, sentetik rasta ve su dalgası örgülük saç çeşitlerimiz mevcuttur. Piyasada kolaylıkla bulunmayan gerçek ve sentetik boncuk kaynak çeşitlerimiz de zengin renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Sektöre yeni giren ve daha yaygın olarak kullanılan mikro kaynak çeşitlerinin (keratinli), en kalitelilerini sitemizde müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Ayrıca, gerçek ve sentetik olmak üzere, sekiz parça ve yarım ay çıtçıtlar ile at kuyruğu ve perçem çeşitlerimiz de çok ilgi görmektedir.

Diğer Hususlar

Firma olarak saç aksesuarları ile perukçu ve kuaför malzemeleri konusunda ihtiyaç duyulacak, en kaliteli ürünleri sitemizde bulundurmaktayız. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız uyguladığı düşük fiyat politikasının yanı sıra ücretsiz kargo imkanı da sağlamaktadır.

perukmarket.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir