Pendik’te Yerel Seçimler Heyecanlı Geçeceğe Benziyor

Pendik’te Yerel Seçimler Heyecanlı Geçeceğe Benziyor

Pendik’te yerel seçim heyecanı hız kesmeden sürüyor. Bu yarışta kendisine ve halkına güvenen, halkına amaçlarını çok iyi anlattığına inanan bir başkan adayı olarak Mehmet Salih Usta, her şeyden evvel 31 Mart seçimleri sonrasında Pendik’in bambaşka bir çehreye sahip olacağına inanıyor. Buna ek olarak Pendik’te onlarca senedir çözülemeyen pek çok sorun olduğunun da 50 yıllık bir Pendikli olarak pek tabii farkında. Bunların üstesinden gelinebilmesi adına da var gücüyle çalışma sözü veriyor. Cumhuriyet Halk Partisi Pendik belediye başkan adayı Usta, tüm sorunların beraber aşılacağı inancındadır.

Tüm Vatandaşların Oylarına Talip Başkan Adayı

Mehmet Salih Usta, Pendik seçim çalışmalarında sadece CHP’lilerin değil; tüm vatandaşların oylarında talip olduklarını ve her kesimden vatandaşları kucaklamak adına da geldiklerini ifade ediyor. Ne de olsa Usta’ya göre hizmet ilçenin tamamına eşit götürülmeli. Öyle ki başkan adayı sırf bunu sağlayabilmek adına vatandaşlarına tam teşekküllü muhtarlıklar sözü verdi. Böylelikle muhtarların sorunları yerinde çözüme kavuşturması ve vatandaşların her türlü imkandan eşit yararlanması da mümkün hale geliyor.

Birlikte Kazanmak İçin Doğru Tercih

Başkan Adayı Usta, Pendik belediyesi için uygun görülmesi halinde vatandaşlarının isteklerini ve gereksinimlerini dile getirmeleri adına bundan böyle boyun eğmeyeceklerini ifade ediyor. Hak ettiği değeri görecek bir Pendik için Mehmet Salih Usta vatandaşları ile el ele vererek çalışacağını ve birlikte kazanmalarının mümkün olacağını düşünüyor.

mehmetsalihusta.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir