​​​​​​İstanbul’un Yeni Gözdesi

​​​​​​İstanbul’un Yeni Gözdesi

İstanbul’un yeni gözdesi Maslak’ta açılıyor. Gelenlerin bir daha vazgeçmeyeceği mekanlar arasında yer alacağı şimdiden belli. Eşsiz tasarımı ile zaxi görenleri adeta büyülüyor. Kalite ve eğlenceyi bir arada bulmak isteyenlerin uğrak yeri oldukça nezih bir ortam. Gerek göze hitap etmesi gerekse müşteri memnuniyeti ön planda tutularak en iyiler arasına girmeye aday. Hilton restoran menü bakımından da geniş bir yelpazeye sahiptir.

Ne Zaman Açılıyor

İstanbul’un en sevilen mekanları arasına girmeyi hedefleyen mekan Eylül 2018 de açıldı.  Gurme restoran özellikle yeni bir yer keşfetmek isteyenler için tasarlanmış gözüküyor. Yüksek kalitede hizmet sunan hotelin çalışma saatleri sabah 6.30 gece yarısı 00.00 arasında.

Nasıl Gidilir

Eğlenceye katılmak ve yeni tatlar denemek için zaxiistanbul.com adresinden randevu alarak sizler de keşfe çıkabilirsiniz.  İstanbul restoran alanında ilerleme kaydetmek için her geçen gün hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek farklı bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Yemek yemeyi bir eğlenceye dönüştüren ve adından söz ettiren yeni yerler bulmak herkesin hakkı. Farklı bir konsepte sahip olan restoran yeni tatlar yanı sıra yeni bir mekanın farklılığının da ne kadar elzem olduğunu ortaya koyuyor. Her ne kadar yemeklerin tadı önemli olsa da gidilen mekanın nezih oluşu, hizmeti de bir o kadar önemlidir. Bu bağlamda sizlere hem kaliteli hizmet hem de farklı lezzetler sunması açısından Maslak’taki yeni yer paha biçilemez bir kaftandır.

https://www.zaxiistanbul.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir